Polis Alımları

Yanık İzleri Polisliğe Engel mi?

Polis olmak isteyenler fakat başından geçen bir olay sonucu yada doğuştan yanık izleri olanlar polisliğe engel mi diye düşünerek vazgeçebiliyor. Bu konu hakkında bilgi verici yazımızla yanık izleri polisliğe engel mi değil mi size aktaracağız.

Yanık İzleri Polisliğe Engel mi?

Vücutta yer alan yanık izleriyle ilgili olarak başa gelenlerin başlıcaları, çaydanlık dökülmesi gibi yada sobaya yakın temas sonucu oluşan yanıklar genel itibari ile ufak çaplı olmaktadır. Bu tür bir yanık izi bir sorun teşkil etmeyeceği için sağlık kontrolünden sorunsuz olarak geçerek polislik için ileri aşamaya geçebilirsiniz. Fakat daha büyük yanık tiplerinde problemler meydana gelerek sağlık kontrolünden ret yeme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Siz yine de sağlık kontrolüne girmeden vazgeçmeyin ve polislik alımlarında başvurularınızı yaparak işlemlerinizi yapın.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Sitede yer alan polis haberleri, polis maaşları, polis alımları, güncel polis haberi, askeri bilgiler, astsubay, erbaş gibi görevler de yapılacak konular, gereken evlatlar, polislik alımları ve mesleklerin maaşları hakkında bilgiler verilerek ziyaretçilerimizin merakını gidermek istemekteyiz. Polislik yada askerlik gibi mesleklerde bağlantınız bulunuyorsa konuların altından yorumda bulunarak tüm halkımızın yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Polishaberi.net olarak gündemde ki konuları da paylaşarak gündemden geri kalmamanızı sağlamaktayız.